Konkurs fotograficzny “Ryby Pojezierza Drawskiego”

Miasto z Wizją / 08.02.2021 / Komentarze
Właśnie poznaliśmy pierwszego ze zwycięzców

W minionym miesiącu SzLOT wraz z partnerami: powiatem drawskim, powiatem szczecineckim i miastem Szczecinek ogłaszają konkurs fotograficzny pod nazwą „Ryby Pojezierza Drawskiego” ogłosił konkurs fotograficzny pod nazwą „Ryby Pojezierza Drawskiego”.

- Naszym celem nie jest prezentowanie tylko i wyłącznie największych ryb, ale przede wszystkim ukazanie wyjątkowości i piękna Pojezierza Drawskiego poprzez pryzmat ekosystemów wodnych i ryb, które je zamieszkują – mówi Marisusz Getka, prezes Szczecineckiej lokalnej Organizacji Turystycznej.

Co miesiąc organizatorzy wybierać będą najlepsze zdjęcie, a jego autor otrzyma oryginalną koszulkę wędkarską wraz z nagrodami dodatkowymi. Ponadto z pośród laureatów miesiąca wybierzemy najlepszą fotografię roku, a na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda niespodzianka.

Właśnie poznaliśmy pierwszego zwycięzcę, który został wybrany spośród styczniowych uczestników. Nagroda główna w pierwszej odsłonie konkursu powędrowała do Przemka Wolaka, który złowił okazałą troć, mierzącą aż 81 centymetrów.

Wszyscy miłośnicy wędkowania, którzy również chcieliby wziąć udział w zabawie i pochwalić się swoimi zdobyczami powinni zajrzeć na stronę www.szlot.pl. Tu znajdziemy szczegółowy regulamin konkursu oraz kartę zgłoszeniową do wypełnienia. /zr/