Konkurs na najpiękniejsze świąteczne iluminacje

Miasto z Wizją / 20.12.2017 / Komentarze
Szczecinecka Spółdzielnia mieszkaniowa ogłosiła drugą edycję plebiscytu

Wielu z nas już z niecierpliwością odlicza dni do zbliżającej się gwiazdki. O tym, że do Bożego Narodzenia zostało już niewiele czasu, z cała pewnością świadczą chociażby świąteczne iluminacje, które możemy podziwiać spacerując głównymi ulicami miasta czy mijając sklepowe witryny. My sami również powoli rozpoczynamy przygotowania do świąt. Wielu mieszkańców zadbało bowiem o to, aby również ich balkony, domy i przydomowe podwórka nabrały wyjątkowego, świątecznego charakteru. Efektami swojej pracy kolejny raz mogą pochwalić się przed innymi.

Szczecinecka Spółdzielnia mieszkaniowa ogłosiła bowiem kolejną, drugą edycję konkursu przebiegającego pod hasłem „Najpiękniejsze świąteczne iluminacje”. Jak sama nazwa wskazuje, do udziału w nim mogą zgłaszać się mieszkańcy, którzy zadbali o bożonarodzeniowe dekoracje. Te najpiękniejsze oczywiści zostaną nagrodzone.

Udział w konkursie może wziąć każdy mieszkaniec spółdzielni, który złoży pisemne zgłoszenie. Z kolei ich dzieła oceniać będzie komisja złożona z przedstawiciela Zarządu Spółdzielni, Rady Nadzorczej i Spółdzielczego Domu Kultury. Jury przede wszystkim będzie zwracało uwagę na pomysłowość, oryginalność oraz ogólne wrażenia estetyczne. Więcej szczegółów odnośnie konkursu, regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne są TUTAJ.

Tekst: Marzena Góra
Foto: wordpress.com