Kronospan się otwiera i zaprasza mieszkańców Szczecinka

Miasto z Wizją / 21.06.2016 / Komentarze
Firma chce pokazać to, co ma najlepszego

To wydarzenie z pewnością zaciekawi mieszkańców Szczecinka. Z pewnością również nie zabraknie chętnych, by wybrać się w swoistą podróż po zakładzie wyrobów drewnopochodnych Kronospan. Nasz największy pracodawca nie tylko w Szczecinku, ale też w regionie, otwiera podwoje - w sobotę 25 czerwca.

- Zakład będziemy mogli zwiedzać w zorganizowanych grupach (względy bezpieczeństwa - dop. red.) już od godz. 9.00 - mówi "Miastu z Wizją" Beata Rafalo, rzecznik prasowy Kronospan.

- Czas zwiedzania, podczas którego mieszkańcy Szczecinka będą mogli zobaczyć m.in. w jaki sposób powstają nasze produkty, potrwa około 2 godzin.

Chętni, by "zajrzeć" do Kronospanu od wewnątrz, będą rozpoczynać "przemysłową" podróż po szczecineckiej firmie w godz.: 9.00, 9.45, 10.30, 11.15, 12.00 i 12.45.

- Zbiórka w hali Hausmesse przy ul. Pilskiej - dodaje B. Rafalo. - Później zwiedzanie zakładu i powrót do Hausmesse. To nie wszystko. Nasi goście będą mogli też zobaczyć Kronospan Design Center oraz zapoznać się z zasadami rekrutacji do pracy w Kronospanie. Przedstawimy także informacje, kierując je głównie do młodych ludzi, o powstającym w Szczecinku zamiejscowym oddziałem kształcenia Politechniki Koszalińskiej i kierunku technologii drewna z Zespołu Szkół Technicznych. Naszym gościom zapewnimy też drobny poczęstunek. Serdecznie zapraszamy.

Zwiedzający firmę Kronospan będą mogli podziwiać również wyjątkowe centrum szkoleniowo - ekspozycyjne, jedyny w Europie dom przesuwany w technologii pasywnej oraz najnowszą kolekcję Kronospan Trendy 16/17.

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto: Kronospan/Sławomir Włodarczyk