Kronospan zaprasza na festyn z okazji 10-lecia Strefy Płyt

  • Tv
  • Aktualności
Miasto z Wizją / 10.10.2018 / Komentarze
Festiwal Food Trucków, koncert Urszuli, konkursy, mnóstwo atrakcji i darmowy transport

Strefa Płyt to miejsce, gdzie można znaleźć ogromny wybór materiałów do produkcji mebli, a także skorzystać z usług stolarskich. To właśnie tu każdy może zakupić płyty z aktualnych kolekcji Kronospan. Marka Strefa Płyt obchodzi bardzo ważny jubileusz – 10 lat istnienia. Chcemy wspólnie z mieszkańcami świętować tę rocznicę. Dla wszystkich odwiedzających przygotowaliśmy moc atrakcji, a wśród nich konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.

Odwiedzając Strefę Płyt 13 października można wygrać jeden z 10 kompletów mebli. Przez cały dzień aż do godziny 21:00 na terenie Kronospan Design Center gościł będzie Festiwal Smaków Food Trucków. 18 mistrzów kuchni oferować będzie swoje jedzeniowe specjały. Najmłodsi zupełnie za darmo skorzystają z zamków dmuchanych, będą mogli dać się porwać tańcom na scenie czy zobaczyć jak wygląda sztuka cyrkowa. Na naszej głównej scenie w hali Kronospan Design Center zobaczyć będzie można występy lokalnych artystów w tym dzieci z przedszkola Miś. O godzinie 18:00 występ znanej i lubianej Urszuli.

Serdecznie zapraszamy wraz z rodzinami, na festyn z okazji 10-lecia Strefy Płyt, który rozpocznie się o godz. 12:00 w Kronospan Design Center przy ul. Pilskiej 2 w Szczecinku.

Podczas imprezy będzie na Państwa czekać mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Od dmuchanych zamków poprzez animacje i konkursy dla dzieci po koncert gwiazdy – Urszuli.

Goście będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są zestawy mebli młodzieżowych. W czasie festynu zostanie też ogłoszony zwycięzca plebiscytu na najlepszego taksówkarza, w którym nagrodę główną stanowi, ufundowany przez Kronospan, elektryczna taksówka marki Volkswagen.

Na festyn będą dowoziły bezpłatne autobusy.

Informacja dla zmotoryzowanych: prosimy o parkowanie samochodów na parkingu przy Centrum Badawczo – Rozwojowym Kronospanu przy ul. Waryńskiego, parking przy KDC będzie w czasie festynu zamknięty.