Kto zagra na festiwalu disco polo?

Miasto z Wizją / 17.05.2016 / Komentarze
Organizatorzy uchylają rąbka tajemnicy. Zobacz, kto wystąpi na tegorocznej scenie

Dokładnie za 46 dni Szczecinek kolejny raz zmieni się w letnia stolicę muzyki disco polo. 2 lipca nad Trzesiecko ściągną fani tego gatunku muzycznego z całego kraju, aby wziąć udział w największej w Polsce tego typu imprezie. Mowa oczywiście o III edycji Polo Tv Hit Festival.

Organizatorzy uchylili już rąbka tajemnicy i zdradzili, kto podczas tegorocznego koncertu pojawi się na szczecineckiej scenie. W ramach koncertu Disco Star 2016 pojawią się wybrani uczestnicy wszystkich edycji programu „Disco Star”, czyli: zespół Lili, Spontan, Extra Mocni oraz wykonawca, który zwycięży w tegorocznej edycji programu.

2 lipca wspólnie z mieszkańcami i przyjezdnymi gośćmi swój jubileusz obchodzić będą dwie gwiazdy disco polo – popularna grupa Weekend, która właśnie będzie świętowała 15 lecie swojej pracy scenicznej, a także duet Long & Junior, który również występuje i gra od 15 lat a znany jest m.in. z takich przebojów, jak „Tańczyć chcę”, „Kolorowa sukienka” czy „Bądź moja królową”. Podobnie jak w latach ubiegłych, także i tym razem odbędzie się również koncert gwiazd.

- W tej części koncertu zaprezentują się najlepsi z najlepszych – zapowiadają organizatorzy. -  Każdy z uczestników koncertu zaprezentuje swoje największe przeboje. Na scenie pojawią się takie gwiazdy jak: MIG, After Party, Czadoman i wielu innych! Koncert gwiazd poprowadzą dla Was Maciej Smoliński oraz liderka formacji Jagoda - Agnieszka Mortka.

Tego wieczoru odbędzie się także koncert premier, w trakcie którego na scenie pojawi się kilkanaście zespołów, które prezentowały swoje premierowe utwory na antenie stacji Polo tv w ciągu ostatniego roku. Jednak o tym, która z dwudziestu premier zasługuje na miano tej „najgorętszej” zadecyduje publiczność i telewidzowie.

Przypomnijmy, że w sprzedaży są już dostępne bilety na to wydarzenie. Więcej informacji o tym, gdzie można nabyć wejściówki, w naszym artykule „Kup bilet na disco polo” http://miastozwizja.pl/kup-bilet-na-disco-polo.

Tekst: Marzena Góra
Zdjęcie: PoloTv