Kup działkę, postaw dom lub zakład usługowy

Miasto z Wizją / 02.06.2023 / Komentarze
Przetargi na sprzedaż atrakcyjnie położonych nieruchomości

Miasto wystawiło na sprzedaż 6 atrakcyjnie położonych nieruchomości na terenie Szczecinka - przy ul.: Derdowskiego, Kaszubskiej, Modrzewiowej, Jodłowej, Kołobrzeskiej i Słowiańskiej. Przyszli nabywcy będą mogli postawić na działkach dom jednorodzinny lub zakład usługowy.

Działka o pow. ponad 2 tys. m2 jest do kupienia przy ul. Derdowskiego. Nieruchomość jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub usługową. Cena wywoławcza - 200 tys. zł netto.

Nieduża działka jest do kupienia przy ul. Kaszubskiej. Jej powierzchnia to 861 m2. Przeznaczenie nieruchomości - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Cena wywoławcza - 90 tys. zł netto.

Nieruchomość pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą z funkcją uzupełniającą - usługi komercyjne jest do kupienia przy ul. Modrzewiowej. Pow. działki - 1307 m2, cena wywoławcza - 85 tys. zł netto.

Kolejna nieruchomość, którą miasto zamierza zbyć, to dwie działki o łącznej pow. 1354 m2 położone przy ul. Jodłowej. Cena wywoławcza - 210 tys. zł.

Atrakcyjną działkę o pow. 1108 m2 można kupić za 310 tys. zł netto. Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę usługową położona jest przy ul. Kołobrzeskiej.

Do kupienia "od niepamiętnych czasów" jest też działka położona przy ul. Słowiańskiej. Przed laty stał na niej "Dom Młodego Robotnika". Nieruchomość o pow. 1827 m2 wyceniono na 390 tys. zł netto. Nieruchomość jest przeznaczona pod zabudowę usługową.

Przetargi na sprzedaż w/w nieruchomości zostaną przeprowadzone w dniu 20 czerwca br. o godz. 10-tej w ratuszu.

Więcej na ten temat, TU: