Kup działkę. Zbuduj dom, sklep lub warsztat

Miasto z Wizją / 04.02.2016 / Komentarze
Miejskie włości do kupienia przy ul: 1 Maja, Poświatowskiej i Wodociągowej

Miasto wystawiło na sprzedaż 4 działki z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Plany miejscowe dopuszczają również zlokalizowanie tam punktów usługowych, np. sklepu lub warsztatu. Miejskie włości są do kupienia przy ul.: Poświatowskiej na osiedlu Marcelin, 1 Maja i Wodociągowej.

Za działkę o pow. 421 m2 zlokalizowaną przy ul. Poświatowskiej trzeba położyć na stół 24,4 tys. zł netto (do ceny ustalonej w przetargu zostanie doliczony podatek VAT w stawce obowiązującej w dniu podpisania umowy notarialnej).

Z kolei dwie działki o pow. 1538 m2 i 1619 m2 położone przy ul. Wodociągowej kosztują po 130 tys. zł. By stać się ich właścicielem trzeba położyć na stół (cena wywoławcza) po 105 tys. zł netto.

Działka budowlana (zabudowa jednorodzinna i usługowa) o pow. 1768 m2 jest też do kupienia przy ul. 1 Maja. Cena - 125 tys. zł netto. Przetarg na sprzedaż miejskich nieruchomości odbędzie się 9 marca.

Na zdjęciu: Działka przy ul. 1 Maja