Leśnicy i cukiernicy się sprzedają

Miasto z Wizją / 23.06.2016 / Komentarze
Dwie duże nieruchomości do kupienia w centrum miasta

Nieruchomości w Szczecinku sprzedaje nie tylko miasto. Również wojsko i kolej. Do kupienia jest m.in. były poligon wojskowy, tzw. "autodrom". Można też kupić hotel, spichlerz, biurowiec, stację paliw, byłą rzeźnię, a nawet były bank.

Jednak prawdziwa gratka dla potencjalnych kupców szykuje się już niebawem i to w centrum miasta - przy ul. Kościuszki. Do kupienia będą dwie duże nieruchomości położone od siebie zaledwie o sto kilkadziesiąt metrów.

Mowa o obecnej siedzibie Nadleśnictwa Szczecinek (leśnicy postanowili zmienić lokalizację i wybudować nową siedzibę przy skrzyżowaniu ulic Myśliwskiej i Polnej) oraz o położonym nieopodal budynku CSI "Słowianka" (cukiernicy produkowali tam swoje wyroby od 1959 roku).

Na obu obiektach eksponowane są już stosowne informacje, że niebawem będą do kupienia. Wkrótce też poznamy ich cenę, za jaką będą chcieli sprzedać swoje włości leśnicy i cukiernicy.