Limitowane koszulki i torby czekają na fanów Art Pikniku

Miasto z Wizją / 16.07.2018 / Komentarze
Kupując okolicznościowe gadżety wesprzemy powstawanie muralu oraz organizację tegorocznej Art Wioski

Tegoroczna, szósta edycja Art Pikniku zbliża się wielkimi krokami. Już w przyszły weekend (20-22 lipca) przez trzy dni bawić się będziemy wspólnie na terenie rekreacyjnym przy szczecineckim zamku.

W tym roku organizatorzy imprezy przygotowali dla nas wyjątkową niespodziankę – limitowaną serię koszulek z logo Art Pikniku, a także muralu powstającego właśnie na ścianie kamienicy przy parkingu za ratuszem.

- Gdybyście mieli ochotę mieć taką piękną koszulkę lub torbę to zapraszamy do kupna. Limitowana edycja – zachęcają organizatorzy. - Kupując wesprzesz nasze działania w Art Wiosce podczas Art Pikniku, a kupując koszulkę z Don Kichotem wg projektu Darka Milińskiego także powstanie muralu. Możliwa wysyłka lub odbiór podczas Art Pikniku w Art Shopie lub Garażu.

Limitowaną koszulkę można nabyć w cenie 35 zł, natomiast torbę w cenie 20 zł. Aby dokonać zakupu wystarczy jedynie odwiedzić fanpage Art Pikniku (TUTAJ) i skontaktować się w wiadomości prywatnej.

Tekst: Marzena Góra