Luksusowy świat spa na wyciągnięcie ręki

• Tv
Miasto z Wizją / 20.06.2016 / Komentarze
Zapraszamy do nowo otwartego salonu urody Natur Spa & Kosmetiks w Szczecinku

Przygaszone światło, cicho sącząca się muzyka, delikatne zapachy przywodzące na myśl odległe kraje, pełen relaks i czas tylko dla siebie. Brzmi jak marzenie wielu z nas. Na szczęście teraz nic nie stoi na przeszkodzie, aby te marzenia urzeczywistnić i zadbać nie tylko o stan ducha, ale również rozpieścić nasze ciało.

Aby na kilka długich chwil przenieść się w świat spa, gdzie uraczymy naszą skórę wieloma dobrodziejstwami natury, a także nakarmimy zmysły, warto odwiedzić nowo otwarty i jedyny w swoim rodzaju salon urody „Natur Spa & Kosmetiks”. Tu otrzymamy zarówno profesjonalną opiekę wykwalifikowanego kosmetologa oraz zabiegi wykonywane przy użyciu najwyższej jakości ekologicznych kosmetyków, jak również w pełni się zrelaksujemy, pozbywając się stresu i towarzyszącego nam na co dzień napięcia.

- Wszystkie wykorzystywane przez nas kosmetyki są wolne od wszelkiego rodzaju szkodliwych substancji chemicznych, które mogłyby kumulować się w naszym organizmie, przyczyniając do powstania wielu chorób, takich jak nowotwory, bezpłodność czy alergia – mówi kosmetolog Aleksandra Berka. – Zainspirowana kosmetykami organicznymi, nie ze względu na panujący obecnie trend, lecz na korzyści zdrowotne płynące z ich użytkowania, oferuję całą gamę zabiegów na twarz, ciało oraz paznokcie.

Salon Natur Spa & Kosmetiks to połączenie życiowej pasji oraz inspiracji czerpanych z różnych zakątków świata, z których pani Aleksandra wybrała to, co najlepsze. To właśnie dzięki jej zapałowi, zdobywanej przez lata wiedzy i determinacji, w Szczecinku powstało miejsce, gdzie każda z nas może poczuć się wyjątkowo i zaczerpnąć odrobiny luksusu, pielęgnując jednocześnie swoją urodę i dbając o zdrowie.

- Na co dzień z każdej strony jesteśmy otaczani naprawdę wieloma szkodliwymi substancjami. Zawarte są one także w znacznej większości kosmetyków drogeryjnych, również tych oznaczonych jako produkty ekologiczne. Producenci stosujący np. Parabeny bronią się tym, że w niewielkich ilościach nie są one szkodliwe. Ale jeśli użyjemy kilku produktów, które je zawierają, może to prowadzić do kumulowania ich w organizmie i następstw z tym związanych - kontynuuje nasza rozmówczyni.

Wybierając się do Natur Spa & Kosmetiks nie tylko zapewniamy sobie wspaniały relaks i najwyższej jakości zabiegi, ale także pewność, że oddajemy się w ręce profesjonalistów, dla których priorytetem jest nasze zdrowie. - Każda pacjentka, która nas odwiedza, podczas pierwszej wizyty proszona jest o wypełnienie karty, zawierającej pytania o stan zdrowia, alergie czy przebyte lub trwające choroby. Jest to niezwykle istotne, ponieważ nie znając dolegliwości danej osoby, możemy jej poważnie zaszkodzić – dodaje Pani Aleksandra.

– Jeśli nie zobaczyłabym informacji w karcie, to nie wiedziałabym, że pacjentka jest np. w ciąży. Gdybym wówczas wykonała akupresurę lub wykorzystała do zabiegu nieodpowiedni olejek eteryczny, mogłoby to odbić się na zdrowiu przyszłej mamy oraz dziecka. Podobna ostrożność jest wskazana przy wielu chorobach, m.in. alergiach, wysokim ciśnieniu, cukrzycy czy przebytym nowotworze. Dlatego w trosce o naszych pacjentów, którzy obdarzają nas pełnym zaufaniem, wszystkie zabiegi dobieramy odpowiednio nie tylko do ich oczekiwań, ale również stanu zdrowia.

Decydując się na wizytę w Natur Spa & Kosmetiks, możemy wybierać spośród licznych zabiegów upiększających oraz relaksujących, m.in.: profesjonalnej konsultacji, zabiegów dla cery wymagającej, młodzieńczej, zabiegu złuszczającego, ekskluzywnego pakietu zabiegów na twarz, szyję i dekolt, dbałości o oprawę oczu, jak również masażu klasycznego, zabiegu wyszczuplająco-modelującego, manicure i pedicure, a nawet zabiegu zapewniającego nam zdrową opaleniznę. Dodajmy, że z dobrodziejstw oferowanych przez Natur Spa & Kosmetiks mogą skorzystać również panowie. Wkrótce wśród propozycji salonu pojawi się także Threading, czyli usuwanie włosków metodą nitkowania oraz wzmacnianie płytki paznokcia przy użyciu ekologicznych i w pełni bezpiecznych lakierów hybrydowych.

Aby podarować sobie wyjątkowe, pełne relaksu chwile i złapać oddech pomiędzy codziennymi sprawami, warto już dziś odwiedzić salon urody Natur Spa & Kosmetiks, który mieści się przy ul. Kościuszki 48 oraz umówić się telefonicznie na wizytę pod nr. tel. 694 679 436. Warto również odwiedzić stronę salonu na Facebook'u, gdzie znajdziemy wszystkie propozycje zabiegów wraz z cenami, a także będziemy mogli na bieżąco śledzić akcje promocyjne oraz różnego rodzaju konkursy..

Zdjęcia, montaż: Paweł Adamowski