Marszałek przywiózł 20 tysięcy złotych

• Tv
Miasto z Wizją / 08.07.2018 / Komentarze
Środki te trafią do miejskiej pływalni na zakup sprzętu do hydrospinningu

Dziś (piątek, 6 lipca) w szczecineckim ratuszu odbyła się konferencja prasowa. Udział w niej wziął goszczący w naszym mieście Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Tomasz Sobieraj, burmistrz Jerzy Hardie-Douglas oraz Beata Bracka, prezes spółki Aqua-Tur. To właśnie miejska pływalnia będzie beneficjentem dofinansowania pochodzącego z wojewódzkiej kasy. Otrzyma ona 20 tys. złotych na doposażenie. Środki te pozwolą na zainwestowanie w sprzęt sportowy, który posłuży mieszkańcom podczas zajęć na pływalni. Tym samym mieszkańcy odwiedzający basen już wkrótce będą mogli skorzystać ze specjalnych „podwodnych” rowerów do hydrospinningu. Propozycja ta ma być skierowana do mieszkańców, którzy chciałyby spróbować nowego sposobu na dbanie o swoją kondycję, a także do osób po urazach kończyn dolnych lub bioder. Zajęcia te pozwolą im na szybsze wrócenie do zdrowia i sprawności ruchowej.

Tekst, zdjęcia, montaż: Marzena Góra