Medale wojowników Klubu Sportów Walki

• Aktualności
Miasto z Wizją / 05.10.2020 / Komentarze
Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Full contact

W weekend w Drezdenku odbyły się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Full contact w kategorii seniora, juniora i juniora młodszego. W zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Klubu Sportów Walki Szczecinek.

Kat. junior młodszy, waga 67 kg- złoty medal i tytuł Mistrza Polski zdobył Szymon Gaczyński, który zdeklasował swoich przeciwników. Wszystkie walki wygrał przed czasem. Dla Szymona jest to drugi tytuł Mistrza Polski zdobyty w tym roku, wcześniej zdobył tytuł Mistrza Polski w formule low kick.

Kat. junior, waga -63,5 kg- srebrny medal zdobył Jakub Gałan. Dla niego jest to także drugi medal zdobyty w tym roku, wcześniej zdobył brązowy medal w formule low kick.

W kategorii seniorów wystartował wychowanek KSW Szczecinek, obecnie Sporty Walki Poznań Jakub Pokusa, wielokrotny Mistrz Polski w kat. wagowej 71 kg. W tym roku Jakub przeszedł o dwie kat wagowe wyżej startując w kat wagowej 81 kg i musiał zadowolić się brązowym medalem.

Na zdjęciu od lewej: Rafał Bagiński, Jakub Gałan, Szymon Gaczyński, Jakub Pokusa, trener Krzysztof Pajewski

Tekst i foto: Krzysztof Pajewski - KSW

Opracowanie: Sławomir Włodarczyk