Miasto sprzeda 4 atrakcyjnie położone nieruchomości

Miasto z Wizją / 12.09.2017 / Komentarze
Kup działkę, wybuduj się, zamieszkaj, otwórz działalność gospodarczą - ceny przystępne

Miasto wszczęło procedurę przetargową na sprzedaż 4 atrakcyjnie położonych nieruchomości. Działki są przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną z dopuszczeniem usług.

Działka budowlana o pow. 536 m2 jest do kupienia przy ul. Derdowskiego. Cena wyjściowa to 49 tys. zł. Z kolei chętni do wybudowania się i zamieszkania przy ul. Wodociągowej będą mogli kupić działkę o pow. 1619 m2. Cena - 129 tys. zł.

Miasto zamierza też sprzedać kolejne dwie działki budowlane o łącznej pow. 248 m2 położone przy ul. Lipowej. Cena wyjściowa nieruchomości to 60 tys. zł.

Do kupienia jest też działka na "Osiedlu Poetów", czyli w Marcelinie. Parcelę o pow. 859 m2 wyceniono na 55 tys. zł. To cena wyjściowa.

Przetargi na sprzedaż w/w nieruchomości odbędą się 14 września br.