Miasto sprzedaje atrakcyjnie położone działki budowlane

Miasto z Wizją / 09.03.2020 / Komentarze
Kup, wybuduj dom, budynek lub zakład usługowy

Miasto wystawiło na przetarg cztery atrakcyjnie położone nieruchomości. Stając się ich właścicielami możemy wybudować domek jednorodzinny, budynek wielorodzinny bądź warsztat usługowy.

To już ostatnia wolna działka położona przy ul. Derdowskiego w sąsiedztwie Kanału Zachodniego. Mowa o parceli o pow. ponad 2 tys. m2 przeznaczonej pod zabudowę jednorodzinną lub usługową. Cena wywoławcza nieruchomości to 120 tys. zł.

Działkę o pow. 985 m2 przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą możemy też kupić przy ul. Kaszubskiej. Cena wywoławcza nieruchomości - 60 tys. zł.

Do kupienia jest również działka położona przy ul. Lipowej. Parcela ma pow. blisko 1500 m2 i jest przeznaczona pod lokalizację budynków mieszkalnych wielorodzinnych, usługowych albo mieszkalno-usługowych. Cena wywoławcza nieruchomości to 140 tys. zł.

Osiedle Marcelin wciąż cieszy się dużym wzięciem wśród osób, które chcą się wybudować i mieszkać w Szczecinku. Tym razem miasto wystawiło na sprzedaż działkę o pow. 841 m2 (ul. Czesława Miłosza). Cena wywoławcza nieruchomości przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą z funkcją uzupełniającą - usługi nieuciążliwe to 61 tys. zł.

Wszystkie ceny podaliśmy w netto. Do ceny ustalonej w przetargu zostanie  doliczony podatek VAT w stawce obowiązującej w dniu podpisania umowy notarialnej. Przetargi na sprzedaż w/w nieruchomości zostaną przeprowadzone 18 marca br. Więcej na ten temat, m.in. plany działek: