Miasto sprzedaje atrakcyjnie położone nieruchomości

Miasto z Wizją / 20.11.2017 / Komentarze
Działki do kupienia na Marcelinie, osiedlu generalskim przy ul. Malczewskiego i Słowiańskiej

Miasto wszczęło procedurę przetargową na sprzedaż 9 nieruchomości. Działki położone w różnych częściach miasta są przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną z dopuszczeniem usług oraz obiekty produkcyjne, składy i magazyny.

Do kupienia są cztery parcele na "Osiedlu Poetów", czyli na Marcelinie. Wszystkie z działek są zlokalizowane przy ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Ich pow. to od 651 m2 do 851 m2 a cena od 43 tys. zł do 55 tys. zł.

Działki pod zabudowę jednorodzinną będzie można też kupić przy ul. Malczewskiego. Pod młotek na przetargu trafią trzy parcele o pow. od 701 m2 do 725 m2. Ceny działek od 84 tys. zł do 87 tys. zł.

To już praktycznie ostatnia szansa by zamieszkać na uroczo położonym osiedlu Generalskim. Miasto wystawiło na przetarg działkę o pow. 1514 m2 za kwotę 128 tys. zł. Jej przeznaczenie to zabudowa jednorodzinna, mieszkaniowa bądź usługowa.

Obiekty produkcyjne, składy i magazyny będzie można posadowić na działce o pow. 1723 m2 położonej przy ul. Słowiańskiej. Miasto wyceniło parcelę na 86 tys. zł.

To ceny "wyjściowe" nieruchomości. Podaliśmy kwoty netto. Przetarg odbędzie się 22 listopada w Urzędzie Miasta.