Miasto sprzedaje atrakcyjnie położone nieruchomości

Miasto z Wizją / 09.10.2019 / Komentarze
Do kupienia działki przy ul. Lelewela i Kaszubskiej

Ratusz przygotował do sprzedaży niezwykle atrakcyjnie położone nieruchomości. Można na nich wybudować m.in. dom jednorodzinny lub wielorodzinny czy też przeznaczyć działkę na działalność usługową.

To prawdziwa perełka wśród nieruchomości sprzedawanych przez miasto. Mowa o dwóch działkach (na zdjęciu głównym) o łącznej pow. 5266 m2 atrakcyjnie położonych przy ul. Lelewela. Działka jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną lub usługową - usługi turystyki, sportu i rekreacji. Jej cena to 1,2 mln zł.

Dwie niezabudowane działki o łącznej pow. blisko 7,5 tys. m2 położone przy ul. Kaszubskiej można kupić za 920 tys. zł. Nieruchomość jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną lub zabudowę usługową.

Wszystkie ceny podaliśmy w netto. Miasto zaznacza, że do ceny ustalonej w przetargu zostanie doliczony podatek VAT w stawce obowiązującej w dniu podpisania umowy notarialnej.