Miejski basen wrócił do pracy

Miasto z Wizją / 14.10.2020 / Komentarze
Beata Bracka, prezes Aqua-Tur: Wszystkie zajęcia odbywają się zgodnie z harmonogramem. Również pływalnia jest czynna normalnie

W minionym tygodniu szczecinecka pływalnia została zamknięta na kilka dni. Powodem były pozytywne wyniki testu na koronawirusa u trzech pracowników. Obiekt wstrzymał swoją działalność i przeszedł dezynfekcję. Po wdrożeniu wszelkich niezbędnych działań mógł on zostać ponownie otwarty. Tym samym mieszkańcy mogą ponownie swobodnie z niego korzystać.

- W dalszym ciągu mieszkańcy muszą przestrzegać pewnych zasad. Obowiązują u nas takie same obostrzenia, które obowiązują w całym kraju – mówi nam Beata Bracka, prezes spółki Aqua-Tur. – Przede wszystkim trzeba pamiętać o nakładaniu maseczek oraz o zdezynfekowaniu rąk po wejściu do budynku.

- Wszystkie zajęcia odbywają się zgodnie ze swoim harmonogramem. Również pływalnia jest w tej chwili czynna normalnie. W minionym tygodniu mieliśmy sytuację, że u trzech pracowników potwierdzono pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Obecnie przebywają one na zwolnieniu – dodaje nasza rozmówczyni.

Osoby odwiedzające szczecinecką pływalnię muszą pamiętać o zdezynfekowaniu rąk oraz o konieczności noszenia maseczki do momentu przebrania się w szatni. Maseczki należy zostawić w szafce i założyć je ponownie po wyjściu z basenu. Przypomnijmy, że obiekt czynny jest od godz. 7.00 do godz. 22.00.

Tekst: Marzena Góra

Foto: Sławomir Włodarczyk