Mieszkańcy Szczecinka chcą się budować

Miasto z Wizją / 05.11.2018 / Komentarze
Miasto sprzedało trzy działki za blisko 600 tys. zł

Mieszkańcy Szczecinka coraz chętniej korzystają z możliwości zakupu miejskich nieruchomości. Niezmiennie sporym wzięciem cieszą się działki przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną. Ale nie tylko. Coraz częściej kupowane są też działki pod działalność gospodarczą.

W ratuszu miał miejsce kolejny przetarg na sprzedaż miejskich nieruchomości. Tym razem swoich nowych właścicieli znalazły trzy działki. Z tego tytułu kasa miasta została zasilona kwotą blisko 600 tysięcy złotych.

- Trzy działki, które znalazły nabywców zlokalizowane są przy ul. Jacka Malczewskiego - dwie oraz przy ul. Gabriela Narutowicza - jedna. Łączna kwota transakcji to 595 tys. zł - mówi "Miastu z Wizją" Joanna Kosior z Wydziału Nieruchomości Urzędu Miasta.