Mieszkańcy wciąż mogą skorzystać z bezpłatnych zabiegów

• Tv
Miasto z Wizją / 29.06.2018 / Komentarze
Dodatkowe środki na program rehabilitacji seniorów

W czwartek (28 czerwca) w ratuszu odbyła się konferencja prasowa poświęcona tematowi związanemu z kontynuacją szczecineckiego programu rehabilitacji seniorów. Z przedstawicielami lokalnych mediów spotkały się radne Grażyna Kuszmar, Renata Rak i Małgorzata Bała, które od początku czuwają nam prawidłową realizacją wspomnianego programu.

- Ze względu na ogromne zainteresowanie mieszkańców i ich w programie rehabilitacji seniorów środki przeznaczone na ten cel z Urzędu Miasta w wysokości 120 tys. zł zostały niemalże w całości wykorzystane w pierwszym półroczu – mówi radna Renata Rak.

- W związku z tym burmistrz miasta, wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców, zaproponował przekazanie dodatkowych pieniędzy w wysokości 100 tys. zł na kontynuację programu jeszcze w tym roku - dodaje.

W minionym tygodniu został rozstrzygnięty przetarg na realizację zabiegów. Zadania tego do końca bieżącego roku podejmie się Zakład Rehabilitacji Reha Medica przy ul. Kościuszki. Więcej informacji w materiale wideo.

Tekst, zdjęcia, montaż: Marzena Góra