Mikołaj czeka na dzieci

  • Aktualności
Miasto z Wizją / 03.12.2019 / Komentarze
Mnóstwo pysznej zabawy - szalony świat czarów, magii i Mikołaje na motorach

Samorządowa Agencja Promocji i Kultury zaprasza wszystkie dzieci do udziału w Mikołajkach, w sobotę 7 grudnia, w kinie Wolność.

- Przygotowaliśmy specjalny program pt.: ,,Kto skradł magię Mikołaja?" Święty Mikołaj traci swoją magiczna moc. Nie działają najprostsze zaklęcia, nie może wyczarować nawet najmniejszego prezentu, nie mówiąc już o powożeniu swoim latającym zaprzęgiem. Czy ktoś specjalnie pozbawił Mikołaja magii? Czy uda się ją odzyskać i uratować Święta Bożego Narodzenia? Na szczęście z pomocą przychodzi  znajomy Czarnoksiężnik, który razem z Św. Mikołajem zabierze dzieci w szalony świat czarów i magii - zachęcają organizatorzy.

Pierwsze przedstawienie o godz. 12, drugie o godz. 15. Przed spektaklem bałwan Karol zaprasza do wspólnej zabawy i udziału w mikołajkowej loterii.

Bezpłatne wejściówki będą do odbioru w kasie kina Wolność od 29 listopada.

 Od godz. 14.15 przed kinem Wolność Mikołaje na motorach ze Szczecineckiej Grupy Motocyklowej zapraszają do wspólnej zabawy.  Będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcie na motorze z Mikołajem. Zapraszamy serdecznie. 

Tekst i grafika: SAPiK
Opracowanie: Sławomir Włodarczyk