MKP - Drawa w Pucharze Polski

Miasto z Wizją / 09.03.2016 / Komentarze
Mecz ćwierćfinałowy w Szczecinku, w środę 13 kwietnia

W ostatnią sobotę piłkarze MKP, w ramach rozgrywek o Puchar Polski pokonali w Szczecinku Gwardię Koszalin 2:1. O tym wydarzeniu pisaliśmy w artykule:

Teraz pora na mecze ćwierćfinałowe na szczeblu wojewódzkim. W Zachodniopomorskim Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par. Szczecineccy piłkarze zagrają kolejny mecz z Drawą Drawsko Pomorskie. Spotkanie odbędzie się w Szczecinku w środę 13 kwietnia, początek o godz. 17.

W pozostałych spotkaniach ćwierćfinałowych spotkają się: Wybrzeże Rewalskie Rewal - Świt Szczecin, Pogoń Połczyn Zdrój lub Leśnik Manowo - Sława Sławno oraz Unia Dolice z rezerwami ekstraklasowej Pogoni Szczecin.

Jeżeli nasi piłkarze pokonają Drawę, w półfinale walki o puchar na szczeblu wojewódzkim zagrają w Szczecinku ze zwycięzcą meczu Unia Dolice - Pogoń II Szczecin. Mecz odbędzie się w środę 11 maja w Szczecinku (z Pogonią II) lub w Dolicach z miejscową Unią. Początek meczu o godz. 17.

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto: Polski Związek Piłki Nożnej