Młodzi koszykarze bawili się na pikniku

Miasto z Wizją / 19.06.2017 / Komentarze
Pożegnanie sezonu, czas na wakacje

Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji miał miejsce "Piknik koszykarski".

- Był to turniej gier i zabaw rekreacyjnych zorganizowany przez klub Emet Basket Szczecinek. Wspólnie z młodymi koszykarzami bawiły się ich rodziny - mówi "Miastu z Wizją" Szymon Kiedel, koordynator koszykarskiego zespołu ze Szczecinka.

- W czasie imprezy zorganizowaliśmy wiele konkurencji związanych z koszykówką oraz różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe dla wszystkich uczestników. Były m.in. dmuchane zamki, grill, ognisko i mnóstwo dobrej zabawy, podczas której dopisywał humor i uśmiech oraz panowała miła atmosfera i odrobina ciekawej rywalizacji.

Arbitrami i pomysłodawcami konkurencji byli trenerzy Szymon Kiedel, Piotr Wujtiuk oraz Marcin Pieńkowski. Przedsięwzięcie było współfinansowane ze środków Powiatu Szczecineckiego.

Tekst i opracowanie: Sławomir Włodarczyk

Foto: Szymon Kiedel