Młodzi koszykarze znów wygrali

• Aktualności
Miasto z Wizją / 26.01.2016 / Komentarze
ANIMUS Szczecinek pokonał Żaka Koszalin 68:42

Koszykarze ANIMUS Basket Szczecinek rozegrali w weekend wyjazdowy mecz w ramach Wojewódzkiej Ligi Młodzików. Tym razem gościli w Koszalinie, gdzie ich rywalami był team Żak Koszalin. - Było to kolejne bardzo dobre spotkanie w wykonaniu naszych koszykarzy - zapewnia w rozmowie z "Miastem z Wizją" trener koordynator szczecineckiego zespołu Szymon Kiedel.

- Podopieczni Marcina Pieńkowskiego pewnie pokonali gospodarzy 68:42. Od samego początku meczu skutecznie bronili dostępu do swojego kosza. Z minuty na minutę powiększali też swoją przewagę.

Najwięcej punktów dla naszej szczecineckiego zespołu zdobyli: Karol Zalewski - 16, Patryk Kódź - 15, Michał Bielas - 10 oraz Jakub Krupecki - 8 i Michał Wolnicki - po 8 pkt.