Na aukcji WOŚP można wylicytować... burmistrza Makselona

  • Aktualności
Miasto z Wizją / 27.01.2021 / Komentarze
Włodarze Szczecinka czynnie włączyli się w tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry

Jak wczoraj informowaliśmy burmistrz Daniel Rak, podobnie jak w poprzednich latach, czynnie włączył się we wsparcie finału Wielkiej Orkiestry. Na internetową aukcję przekazał on kosz z regionalnymi produktami ze Szczecinka i okolic. Można go wylicytować tutaj: https://tiny.pl/r126x. Także żona burmistrza Renata Rak kolejny raz postanowiła wesprzeć WOŚP, przekazując na licytacje wykonane przez siebie trzy unikatowe fotografie https://tiny.pl/r126g.

To jednak nie koniec wsparcia z ratusza dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na nietypową akcję zdecydował się z kolei wiceburmistrz Maciej Makselon. Wszystkie osoby, chcące wesprzeć WOŚP mogą wylicytować… jeden dzień jego pracy. Zwycięzca aukcji będzie mógł być szefem wiceburmistrza i wydawać mu polecenia. Kto może wziąć udział w licytacji?  Właściwie każdy. Do zabawy zapraszamy zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Ta licytacja dostępna jest pod linkiem: https://allegro.pl/.../dzien-pracy-wiceburmistrza...

Maciej Makselon zapewnia, że żadnej pracy się nie boi. Jest zwarty, gotowy, ma głowę pełną pomysłów, a jak będzie trzeba to zakasa rękawy i sprawdzi się w pracy fizycznej. O tym, kto i za jaką kwotę wylicytuje jego usługi przekonamy się w niedzielę, 7 lutego.

Tekst/opracowanie: M. Ludewicz/redakcja