Na który projekt zagłosować?

  • Aktualności
Miasto z Wizją / 15.09.2021 / Komentarze
Drodzy Mieszkańcy i nasi Czytelnicy

Trwa głosowanie na wybrane projekty w ramach Szczecineckiego Budżetu Obywatelskiego. Od tego też czasu otrzymujemy od Was - autorów projektów oraz osób popierających dane inicjatywy - liczne wiadomości i prośby o szersze opisanie oraz poświęcenie osobnych artykułów wskazanym przez Was projektom, a także zachęcanie do głosowania na konkretne inicjatywy.

Z uwagi na mnogość wspomnianych projektów (21) nie chcemy żadnego z nich faworyzować ani sugerować wprost lub pośrednio naszym Czytelnikom, na który pomysł powinni oddać swój głos. Wierzymy, że każdy z mieszkańców poprze te inicjatywy, które wydają mu się najbardziej interesujące lub najpotrzebniejsze. Dlatego też na naszych łamach nie będziemy zamieszczać artykułów poświęcanych konkretnym projektom Szczecineckiego Budżetu Obywatelskiego 2022. Uznaliśmy, że tak będzie uczciwie wobec wszystkich autorów projektów oraz da równe szanse wszystkim inicjatywom.

Opis projektów w artykule:

https://www.miastozwizja.pl/budzet-obywatelski-2022

Jednocześnie zachęcamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w głosowaniu i tym samym zdecydowanie, jakie inicjatywy zostaną zrealizowane w ramach nowego rozdania Budżetu Obywatelskiego. Swój głos można oddać odwiedzając stronę https://szczecinek.budzet-obywatelski.org/

Zespół Redakcyjny Miasta z Wizją