Na stanicy wędkarskiej wypożyczysz łódź!

Miasto z Wizją / 23.08.2016 / Komentarze
Idzie czas najlepszych łowów, "Jesiotr" zadbał o wędkarzy

To dobra wiadomość dla wędkarzy, nie tylko szczecineckich, ale przede wszystkim tych, którzy przyjeżdżają nad Trzesiecko z niemal wszystkich zakątków kraju. Wszystko po to, by w Szczecinku mile spędzić czas, solidnie odpocząć i powalczyć z taaaką rybą.

Otóż Koło PZW "Jesiotr" uruchomiło już wypożyczalnię związkowych łodzi.

- Łódź z oprzyrządowaniem można wypożyczyć codziennie od godz. 8 do godz. 18 - mówi "Miastu z Wizją" Andrzej Pilzek, prezes szczecineckiego "Jesiotra".

- Jeżeli ktoś chce wypożyczyć łódź wcześniej, np. o 6 rano lub później, wówczas prosimy o kontakt z gospodarzem stanicy. Wszelkie informacje można uzyskać odwiedzając nasza wędkarską siedzibę.

Za wypożyczenie łodzi trzeba uiścić stosowną opłatę.

- Godzina korzystania z łodzi kosztuje 25 zł - dodaje A. Pilzek. - Z kolei za korzystanie ze związkowego środka pływającego przez cały dzień trzeba zapłacić 30 zł.