Na topie Budżet Obywatelski 2021

Miasto z Wizją / 17.09.2020 / Komentarze
3,5 tys. głosujących, blisko 11 tys. głosów na 20 projektów

Przez dwa tygodnie na 20 projektów Budżetu Obywatelskiego 2021 zagłosowało 3536 mieszkańców Szczecinka. Walka o realizację projektów trwa!

Rzecz jasna nie możemy uchylić rąbka tajemnicy i napisać, które projekty cieszą się największą popularnością wśród szczecinecczan. Możemy za to ujawnić, że otrzymały one (stan na dz. 21.09, godz. 9) 10 610 głosów.

- Trzeba podkreślić olbrzymie zainteresowanie Budżetem Obywatelskim. Cieszy to, że wszyscy utożsamiamy się z tą cenną inicjatywą obywatelską i pragniemy by miasto było coraz ładniejsze i coraz prężniej się rozwijało. Co bardzo cieszy, że w głosowaniu bierze również udział młodzież i dzieci. Zapowiada się bardzo ostra rywalizacja o realizację poszczególnych projektów - mówi "Miastu z Wizją" wiceburmistrz Maciej Makselon.

Głosować możemy nie tylko w ratuszu i poprzez stronę internetową, ale również w dwóch miejskich bibliotekach oraz w punkcie mobilnym na Placu Wolności. J

Głosowanie potrwa do niedzieli 27 września (włącznie) do godz. 24.

Strona internetowa Budżetu Obywatelskiego: