Nadzwyczajne posiedzenie Rady Miasta Szczecinek 20.04.2015

• Tv
redakcja / 19.05.2015 / Komentarze
Zakończyło się kolejne nadzwyczajne posiedzenie Rady Miasta. Tym razem radni zebrali się, aby rozpatrzeć skargę Kongresu Nowej Prawicy złożoną na uchwałę Rady Miasta z dnia 30 kwietnia 2015 roku, w wyniku której odrzucono wniosek o przeprowadzenie referendum w sprawie rozwiązania straży miejskiej.

Zakończyło się kolejne nadzwyczajne posiedzenie Rady Miasta. Tym razem radni zebrali się, aby rozpatrzeć skargę Kongresu Nowej Prawicy złożoną na uchwałę Rady Miasta z dnia 30 kwietnia 2015 roku, w wyniku której odrzucono  wniosek o przeprowadzenie referendum w sprawie rozwiązania straży miejskiej.

W wyniku przeprowadzonego głosowania radni stosunkiem głosów 15 za i 4 przeciw odrzucili skargę wnioskodawcy. Na tym obrady zakończono.

inf. Tomasz Czuk

Załącznik: