Nagrodą wyprawa na taaakie sumy!

• Tv
Miasto z Wizją / 10.10.2021 / Komentarze
Jedna z największych atrakcji Trophy Szczecinek 2021

Już w najbliższy weekend czekają nas nie lada emocje wędkarskie, czyli zawody Trophy Szczecinek 2021 - największa w tym roku tego typu impreza.

- Co prawda, podczas Trophy nie zaliczamy sumów do klasyfikacji, ale nie przeszkadza to, aby jedną z nagród była wyprawa na wąsate, z jednym z najlepszych łowców tych drapieżników w Polsce - Tomkiem Markiewiczem (Tom Fisch) - mówi "Miastu z Wizją" szef Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej Mariusz Getka.

- Ilości złowionych przez niego ryb to jedno, znacznie bardziej jednak, wyobraźnię pobudza wielkość łowionych przez niego sumów. O tym jak jest skuteczny, jak dobrze zna łowiska i zwyczaje tych ryb, będą mogli się przekonać „szczęściarze” uczestniczący w Trophy Szczecinek 2021.

- Oczywiście, Tomek z chęcią podzieli się swoim doświadczeniem, wiedzą i sprzętem, więc przy odrobinie szczęścia, zwycięzcy naszych zwodów będą mogli na swoim koncie odnotować również suma, może nawet rekordowego. Tomek dziękujemy, że jesteś z nami.

Tekst (opracowanie): Sławomir Włodarczyk

Foto: SzLOT