Nasi koszykarze w kadrze wojewódzkiej

Miasto z Wizją / 23.08.2016 / Komentarze
Powołanie otrzymało czterech zawodników EMET Basket

Zawodnicy grający i doskonalący swoje umiejętności koszykarskie, trenując na co dzień w drużynie EMET Basket Szczecinek, mogą pochwalić się kolejnymi sukcesami. Czworo z nich właśnie zostało powołanych do kadry województwa młodzików. Teraz swój talent będą mogli zaprezentować szerszej grupie miłośników tego sportu, mierząc się z zawodnikami z drużyn reprezentujących pozostałe regiony kraju.

- Młodzi koszykarze uczestniczyli w obozie kadry w dniach 1-8 sierpnia w Goleniowie – mówi Szymon Kiedel , trener koordynator drużyny. - Jest to bardzo duże wyróżnienie dla tych młodych zawodników. Koszykarze ci są przykładem, że ciężką pracą na treningach można osiągać sukcesy i dołączyć do czołówki województwa w koszykówce.

W rozgrywkach na szczeblu wojewódzkim wezmą udział: Jakub Sienkiewicz, Jakub Krupecki, Karol Zalewski i Patryk Kodź.

Tekst: Marzena Góra
Foto EMET Basket