Nasi strażnicy miejscy wzięli udział w wyzwaniu Hot16Challenge

• Tv
Miasto z Wizją / 10.06.2020 / Komentarze
Szczecineccy funkcjonariusze zostali nominowani przez SM we Wrocławiu

W kwietniu br. rozpoczęła się druga edycja popularnego w 2014 roku wyzwania Hot16Challenge. Celem akcji jest zbiórka funduszy na rzecz placówek medycznych oraz personelu i wsparcie ich w walce z koronawirusem. Stronę z internetową zbiórką powiązaną z akcją można znaleźć tutaj https://www.siepomaga.pl/hot16challenge. Dotychczas udało się zebrać na ten cel ponad 3,5 mln złotych.

Zgodnie z zasadami, każdy nominowany ma 3 dni na nagranie 16-wersowej zwrotki oraz nominowanie do tego zadania kolejne osoby. W ostatnich dniach realizacji wyzwania podjęła się Straż Miejska we Wrocławiu, która jednocześnie nominowała swoich kolegów ze Szczecinka. Nasi strażnicy miejscy właśnie przygotowali odpowiedź na wyzwanie i przy okazji również nominowali kolegów z innych miast – Komendę Powiatową Policji w Szczecinku, Straż Miejską w Szczecinie i Straż Miejską w Skierniewicach.

Scenerią krótkiego teledysku do tego rapowego wyzwania był pomost przy Zamku Książąt Pomorskich. Strażnicy sami przygotowali tekst do utworu, natomiast przy realizacji klipu pomogli im Krzysztof Kalisiak, Jakub Szuba i Marcin Szydlik.

Tekst: Marzena Góra

Foto/realizacja wideo: Marcin Szydlik