Nowe gadżety dla mieszkańców i turystów

Miasto z Wizją / 04.04.2017 / Komentarze
Coś dla siebie znajdą tu nie tylko fani naszego miasta, ale także miłośnicy wędkarstwa i rowerowych wycieczek

Sezon turystyczny zbliża się wielkimi krokami. Dlatego też w Centrum Informacji Turystycznej można znaleźć coraz więcej pamiątek promujących Szczecinek. Nowością są między innymi gadżety wędkarskie, które cieszyły się dużą popularnością na targach wędkarskich „Rybomania 2017” w Poznaniu oraz w Sosnowcu. Teraz gadżety te mogą nabyć również mieszkańcy Szczecinka i przyjezdni goście, którzy w najbliższych miesiącach odwiedzą nasze miasto.

Na wszystkich czekają m.in. koszulki oraz bluzy wykonane z tzw. oddychających materiałów. Do kompletu możemy dobrać sobie także czapkę z daszkiem. W nowej odsłonie pojawiły się także torby, kubki, breloki, opaski na rękę, a nawet cukierki w puszkach, które później można z powodzeniem wykorzystać chociażby jako pojemnik do przechowywania haczyków podczas zarzucania wędki w Trzesiecku lub okolicznych jeziorach. Przyglądając się tym propozycjom śmiało można stwierdzić, że każdy z miłośników wędkowania z pewnością znajdzie tu coś dla siebie.

Dodajmy, że podobne atrakcje zostały przygotowane również z myślą o pozostałych mieszkańcach i przyjezdnych gościach. Tym samym w Centrum Usług Turystycznych znajdziemy okazjonalne kubki, torby oraz świece zapachowe, na których umieszczone zostało logo oraz hasło „Moje korzenie Szczecinek”. Niespodzianka w postaci dzwonka rowerowego z napisem „I love Szczecinek” czeka także na miłośników rowerowych wypraw.

Tekst: Marzena Góra

Foto: Centrum Informacji Turystycznej