Nowe ulice i rondo coraz bliżej

Miasto z Wizją / 24.11.2017 / Komentarze
Trwają prace przy przebudowie centrum komunikacyjnego miasta. Finał robót przed świętami

Niewiele czasu pozostało drogowcom do zakończenia inwestycji przebudowy ulic: Parkowej, Junackiej i Drzymały. Miasto oczekuje finalizacji robót jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

O ile na ul. Drzymały i Junackiej brakuje już tylko nowego asfaltu, o tyle na ul. Parkowej a przede wszystkim przy budowie nowego ronda na skrzyżowaniu ul. Parkowej z ul. Ordona, zostało jeszcze trochę pracy. Wydaje się jednak, że terminy zostaną dotrzymane.

- Ulica Parkowa po remoncie będzie miała szerokość 5 metrów - mówi "Miastu z Wizją" wiceburmistrz Daniel Rak. - Całość inwestycji przebudowy trzech ulic i budowy ronda ma zostać zwieńczona do 15 grudnia br. To cieszy, bo ruch przedświąteczny w centrum miasta będzie miał już nową, lepszą jakość i będzie prowadzony po nowych, bezpieczniejszych drogach i chodnikach.