Nowe wydanie „Dzień Dobry Szczecinek”

Miasto z Wizją / 28.05.2023 / Komentarze
To już 67 numer naszej gazety - lektura na majowy weekend

Miło nam poinformować, że ukazało się kolejne wydanie miesięcznika „Dzień Dobry Szczecinek”. W ciągu najbliższych dni gazeta trafi do Waszych domów. Znajdą w niej Państwo najważniejsze informacje o tym, co w ostatnim czasie wydarzyło się w naszym mieście.

Dziękujemy Czytelnikom, którzy dzielą się z nami swoimi opiniami na temat naszej gazety, za wszystkie pozytywne sygnały. Cieszymy się, że miesięcznik „Dzień Dobry Szczecinek” każdorazowo spotyka się z tak ciepłym przyjęciem wśród mieszkańców. To dla Was chcemy wciąż udoskonalać naszą gazetę.

Jednocześnie doceniamy to, że darzycie nas wielkim zaufaniem, kontaktując się z nami i prosząc o pomoc lub interwencję w ważnych dla Was sprawach. Zachęcamy Państwa do kontaktu m.in. za pośrednictwem e-maila, pisząc na adres: redakcja@miastozwizja.pl

Życzymy miłej lektury.