Oddaj głos - pomóż wygrać książki dla dzieci

  • Aktualności
Miasto z Wizją / 23.10.2017 / Komentarze
Szczecinecka biblioteka bierze udział w konkursie „Przerwa na wspólne czytanie”

Szczecinecka Miejska Biblioteka Publiczna, Filia dla Dzieci i Młodzieży im. K. Makuszyńskiego to z cała pewnością jedno z ulubionych miejsc młodych czytelników, którzy przeszukują zastawione książkami półki szukając tych z przygodami swoich ulubionych bohaterów lub chcąc poznać nowe, spisane na kartkach historie. Teraz każdy z nas może wesprzeć placówkę i przyczynić się do poszerzenia jej oferty o nowe pozycje.

Biblioteka bowiem bierze udział w konkursie przebiegającym pod hasłem „Przerwa na wspólne czytanie”. Nagrody są nie byle jakie, ponieważ do wygrania jest jeden z dwudziestu zestawów liczących po 250 książek oraz wygodna pufa do wspólnego czytania oraz sto zestawów, na które składa się po 50 książek. Jednak aby miała ona szansę na wygraną, potrzebne są nasze głosy.

Jak to zrobić? Na szczecinecką bibliotekę każdy z nas może oddać codziennie jeden głos. Wystarczy jednie odwiedzić serwis internetowy www.wspolneczytanie.pl oraz zalogować się na nim za pomocą nawy użytkownika oraz hasła utworzonego podczas rejestracji w tym serwisie lub poprzez funkcję „zaloguj się przez Facebooka”. Konkurs trwa do końca października.

Tekst: Marzena Góra
Foto: mylpl.info