Odwiedź bibliotekę, wesprzyj WOŚP, weź książkę

Miasto z Wizją / 25.01.2021 / Komentarze
Nasi bibliotekarze kolejny raz grają z Wielką Orkiestrą

Wielkimi krokami zbliża się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdego roku na ulicach wielu miast można spotkać tysiące wolontariuszy, którzy włączyli się w tę akcję, zbierając datki do puszek i wręczając w zamian za ofiarowaną pomoc symboliczne naklejki w kształcie serca. Do tej inicjatywy każdorazowy włączają się także mieszkańcy Szczecinka. Nie inaczej będzie również i tym razem, podczas 29 kwesty, która odbędzie się 31 stycznia. Wówczas Wielka Orkiestra zagra pod hasłem: "Gramy z głową! Zbieramy dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy".

Już teraz możemy wesprzeć Wielką Orkiestrę m.in. poprzez wpłacanie datków do wirtualnej skarbonki, przekazywanie przedmiotów na rzecz WOŚP lub poprzez udział w licznych internetowych licytacjach.

Swój wkład w tą szlachetna inicjatywę kolejny raz mają także nasi bibliotekarze. Każdy, kto odwiedzi szczecinecką Bibliotekę Publiczną przy ul. Jeziornej może wesprzeć WOŚP wrzucając datek do puszki. W zamian za to w podziękowaniu będzie mógł wybrać dla siebie ciekawą propozycję książkową, która bez wątpienia wzbogaci domową biblioteczkę. Cos dla siebie znajdą tu zarówno najmłodsi czytelnicy, jak i ci nieco starsi miłośnicy książek. /zr/