Paweł Kwak radnym RM. Oficjalnie

Miasto z Wizją / 20.03.2016 / Komentarze
Kandydat KWW "Razem dla Szczecinka" pokonał troje konkurentów

Kandydat Komitetu Wyborczego Wyborców "Razem dla Szczecinka" Paweł Kwak wygrał wybory uzupełniające do Rady Miasta Szczecinka w OW nr 19. Uzyskał 138 głosów.

Jego kontrkandydaci zdobyli następującą ilość głosów: Marek Bogdanowicz z KWW "Łączy nas Miasto" - 79, Małgorzata Kubiak-Horniatko z KWW "Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego" - 77 oraz Szymon Ochocki z KWW - 36. Frekwencja wyniosła 24,6 proc. Głosowało 335 osób.

Tym samym Rada Miasta znów jest w komplecie i liczy 21 radnych. Klub radnych Platformy Obywatelskiej pracuje w 14-osobowym składzie. Z kolei opozycyjny Klub Radnych "Razem dla Szczecinka" liczy od dziś 5 radnych. Radę Miasta uzupełniają: Renata Rak "Łączy nas Miasto" i Janusz Rautszko - radny niezależny.

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto: Spot Wyborczy Pawła Kwaka - KWW "Razem dla Szczecinka"