Pieniądze na rozwój ogrodów działkowych

Miasto z Wizją / 09.05.2020 / Komentarze
Dotacja z budżetu miasta

Ruszył nabór wniosków o udzielenie dotacji ze środków budżetu miasta w 2020 roku na zadania służące tworzeniu warunków dla rozwoju rodzinnych ogrodów działkowych.

W tegorocznym budżecie przewidziano możliwość udzielenia dotacji celowych na dofinansowanie zadań związanych z rozwojem rodzinnych ogrodów działkowych znajdujących się na terenie miasta, w kwocie będącej iloczynem liczby działek na terenie ROD oraz kwoty 20 zł.

Wnioski o udzielenie dotacji należy składać do 5 czerwca, do godziny 13.30 w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta lub wysłać pocztą.

Informacje dodatkowe:
1)    Złożenie wniosku o udzielenie dotacji nie jest jednoznaczne z przyznaniem dotacji.
2)    Udzielenie dotacji następuje na podstawie pisemnej umowy.
3)    Rozliczenie dotacji następuje w terminie 30 dni od daty zakończenia realizacji zadania.

Pełna treść ogłoszenia oraz wszystkie dokumenty i załączniku niezbędne do prawidłowego złożenia wniosku dostępne są TUTAJ.

Tekst: Mateusz Ludewicz - rzecznik prasowy UM
Foto i opracowanie: Sławomir Włodarczyk