Pierwszy Jarmark Świąteczny - nie może Cię zabraknąć

• Tv
Miasto z Wizją / 14.12.2015 / Komentarze
Już 20 grudnia na szczecineckim Placu Wolności odbędzie się Jarmark Świąteczny. Zapraszamy już teraz

Jarmark Świąteczny (Łączy nas Miasto)  Koncerty kolęd, animacje dla dzieci, konkursy z nagrodami i świąteczny poczęstunek dla uczestników – Wigilia Miejska, która odbędzie się w niedzielę, 20 grudnia 2015 roku przed szczecineckim ratuszem w Szczecinku, zapowiada się wyjątkowo.

Spotkanie Wigilijne jest adresowane do wszystkich mieszkańców i tych, którzy w trakcie świąt odwiedzają nasze miasto. Tego dnia, w przedświątecznej atmosferze, w blasku choinki nie zabraknie konkursów z nagrodami i spotkania ze Świętym Mikołajem. Starsi uczestnicy Wigilii będą mogli wygrać świąteczne choinki, a dzieci – prezenty. Wszystkiemu będzie towarzyszyła świąteczna oprawa muzyczna w wykonaniu szczecineckich utalentowanych zespołów i wokalistów. Nasze świąteczne wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 13:00.

Podczas Wigilii mieszkańcy będą mogli przekazać Światełko Betlejemskie i skosztować tradycyjnych wigilijnych potraw: pierogów z kapustą i grzybami, bigosu, zupki grzybowej, tradycyjnego polskiego pasztetu, gorącego barszczu z pasztecikami. Ponadto będzie można poczęstować się kawą, herbatą, grzanym winem, ciastem oraz ekologicznym nabiałem. Wszystko to oczywiście nieodpłatnie.

Uczestnicy Wigilii będą mogli podzielić się opłatkiem oraz wspólnie kolędować . Mamy nadzieję, że na szczecineckim placu zapanuje magiczna atmosfera Świąt Bożego Narodzenia.

Podczas niedzielnego jarmarku ratusz będzie otwarty dla zwiedzających.

Dołącz do wydarzenia na Fecebooku: https://www.facebook.com/events/1504325119895920/

Ta impreza nie odbyłaby się bez wsparcia naszych partnerów:

INVESTLIM, BOMAR, RESERVED, AUTO–GAZ RUMIŃSKI, PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE JANUSZ BUJALSKI, NITEX, GRAFFIK, NOWAK & NOWAK, DR LENS SALON OPTYCZNY, DOM KOLEJARZA, DOM WOŹNEGO, DOMOWE SEKRETY, SINT JI, HOTEL POJEZIERZE, EKO KNIAŹ, KALISZCZAK, SMAK POMORSKI, SOKOLNIK, LIGA KOBIET POLSKICH,  PODIMED, JONEX, WZ EUROCOPERT, ALLENORT, WOODPOL, JONEX, POLONIACARE 24, STRAŻ MIEJSKA, URZĄD MIASTA SZCZECINEK, SAPIK, OSIR, RDLP SZCZECINEK, PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE JANUSZ BUJALSKI, 3B SECURITY