Po pijanemu w znak drogowy

Miasto z Wizją / 17.08.2017 / Komentarze
Krewki obcokrajowiec na ulicach Szczecinka

Wczoraj (środa 16.08) około godz. 22 dyżurny straży miejskiej został poinformowany telefonicznie, że przy stacji paliw Lotos kierujący samochodem ciężarowym najechał na znak drogowy.

- Opisany pojazd patrol znalazł na parkingu przy MacDonaldzie - mówi "Miastu z Wizją" komendant SM Grzegorz Grondys.

- W pojeździe była uszkodzona przednia tablica rejestracyjna a pod samochodem znajdowały się resztki zniszczonego znaku drogowego. Świadkowie wskazali kierującego twierdząc, iż jest to obcokrajowiec, który na zwróconą uwagę odpowiedział wulgaryzmami. W związku z taką sytuacją na miejsce wezwaliśmy patrol Policji, który przejął interwencję. Zarówno kierowca tego pojazdu jak i pasażer znajdowali się pod wpływem alkoholu. Zostali zatrzymani.

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto: Straż Miejska