Podimed, Allenort oraz Szpital w Szczecinku potrzebującym mieszkańcom od serca

Miasto z Wizją / 17.11.2015 / Komentarze
Mieszkańcy Powiatu Szczecineckiego otrzymają wyjątkową szanse

Na terenie naszego powiatu mieszka wiele osób, które walczą z chorobami serca. Podimed, Allenort oraz Szpital w Szczecinku przeprowadzą akcję z myślą o potrzebujących mieszkańcach powiatu. Celem projektu jest udzielenie  kompleksowej porady kardiologicznej składającej się z porady lekarza specjalisty kardiologa oraz przeprowadzenie badań dodatkowych dla 100 osób z podejrzeniem choroby serca lub z udokumentowaną chorobą serca, którzy w okresie ostatniego roku nie mieli porady kardiologicznej.

Korzystający z programu mogą liczyć na:
- badanie laboratoryjne, echo- serca,
- holtera ekg i holtera ciśnienia
Warto podkreślić, że chory otrzymuje wyniki konsultacji na piśmie wraz z zaleceniami.

W programie mogą wziąć udział osoby posiadające skierowanie od lekarza rodzinnego określające wskazania. Niezbędny jest również dokument z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej o korzystaniu ze świadczeń tej instytucji.

Badania będą prowadzone od  października 2015 do stycznia 2016 roku pod wskazanymi poniżej adresami :

Podimed/Allenort
ul. Kilińskiego 7
poziom 4

Szpital w Szczecinku

UWAGA!!!
Pierwszym krokiem jest rejestracja. Wymagane dokumenty (skierowanie oraz zaświadczenie z MOPS-u) należy dostarczyć do Podimed/Allenort, ul. Kościuszki 7 oraz na adres e-mail przychodnia_specjalistow@podimed.com.pl