Pol’and’Rock Festival na Mysiej Wyspie

  • Aktualności
Miasto z Wizją / 31.07.2020 / Komentarze
Ruszyła Najpiękniejsza Domówka Świata

Rozpoczął się 26. Pol’and’Rock Festival w wersji online. To wydarzenie muzyczne możemy oglądać na dużym telebimie na Mysiej Wyspie - od dziś do soboty, do późnych godzin nocnych. Publiczność może liczyć m.in. na koncerty na żywo, spotkania z gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych i warsztaty, a transmisja potrwa nieprzerwanie przez blisko 70 godzin. Pełny line-up koncertów można znaleźć TUTAJ.

Całość tego wielkiego wydarzenia muzycznego można też obejrzeć, m.in. na kanale Kręcioła.TV na YouTubie oraz stronie Pol’and’Rock Festival na Facebooku, gdzie wcześniej prezentowana była Domowa Orkiestra live – codzienny program Jurka Owsiaka. Wydarzenie realizowane jest w studiu telewizyjnym w Warszawie, na terenie którego powstała specjalna przestrzeń z charakterystyczną dla Najpiękniejszego Festiwalu Świata scenografią.

Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock) to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych, organizowany od 1995 roku. Jego organizatorem jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Koncert jest niekomercyjny, niebiletowany, a środki na jego organizację zapewniają sponsorzy. Festiwal nie jest finansowany ze środków zebranych w czasie Finału WOŚP.

Do Kostrzyna nad Odrą, gdzie wydarzenie odbywało się nieprzerwanie od 2004 roku, festiwal powróci za rok - 27. edycja Pol'and'Rock Festival zaplanowana jest na 29-31 lipca 2021 roku.

Zapraszamy w weekend Na Mysią Wyspę. Już się dzieje!

Tekst i foto: Marzena Góra/Sławomir Włodarczyk