Pomóżmy uczniom ośrodka wygrać tysiąc książek

Miasto z Wizją / 08.11.2019 / Komentarze
Wystarczy raz dziennie oddać swój głos w aplikacji Mój Empik

Czytanie nie tylko wzbogaca słownictwo i pomaga rozwijać naszą wyobraźnię, ale także jest doskonałą odskocznią od codzienności i idealnym pomysłem na spędzanie jesiennych wieczorów. Teraz wspólnymi siłami możemy sprawić, że do naszego miasta trafi 1000 książek dla dzieci, z których będą mogli korzystać podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Szczecinku. Placówka bierze udział w  zorganizowanym przez sieć Empik konkursie przebiegającym pod hasłem „Tysiąc powodów, by czytać”.

Każdy kto chciałby wesprzeć uczniów, rodziców i nauczycieli w walce o nagrodę może to zrobić oddając codziennie swój głos. Wystarczy jedynie wejść na swoich telefonach w aplikację „Mój Empik” (lub uprzednio ją pobrać, jeśli jeszcze jej nie posiadamy). W aplikacji na górze strony pojawi się informacja o konkursie, w którą należy kliknąć. Następnie wybieramy opcję „Szkoły do 120 uczniów”. Wśród nich na liście należy odnaleźć Szkołę Podstawową nr 8 w Szczecinku i oddać na nią swój głos (przy nazwie szkoły wyświetli się ilustracja z czerwonym kapturkiem i wilkiem, którą prezentujemy poniżej). Logując się do aplikacji kolejny raz wybrana szkoła pojawi się już od razu u góry listy.

Swój głos można oddać codziennie. Konkurs trwa do 28 listopada.

Tekst: Marzena Góra

Foto: Empik/SOSW Szczecinek