"Pstryknij Szczecinek" i wygraj nagrody

Miasto z Wizją / 26.08.2021 / Komentarze
Dziś ostatni dzień konkursu. Prace przyjmowane są do godz. 20

Miłośnicy fotografowania Szczecinka mają jeszcze dziś czas, by wziąć udział w konkursie Samorządowej Agencji Promocji i Kultury pn.: "Pstryknij Szczecinek". Warto się pospieszyć i zdobyć szansę na atrakcyjne nagrody finansowe w wys. 1000 zł, 500 zł i 300 zł.

- Nieważne, czy pada grad, czy świeci słońce, czy może tęcza rozpościera się na całe miasto, albo w tafli wody jeziora Trzesiecko widzisz ciekawe odbicie - obiektyw aparatu należy do Ciebie! - zachęcają organizatorzy.
Konkurs adresowany jest zarówno do mieszkańców Szczecinka, jak i do turystów, letników, wczasowiczów i trwa do 31 sierpnia br. do godz. 20.

Dodatkowo wśród nadesłanych fotografii, prace, które będą wyróżnione, otrzymają zestawy gadżetów miejskich i zostaną zaprezentowane na wystawie plenerowej, przed Ratuszem

Pamiętajcie, aby nadesłać na adres pstryknijszczecinek@sapik.pl od 1 do maksymalnie 3 fotografii w rozdzielczości 300 dpi.
Masz zapytania? Łap regulamin:

Tekst i foto: SAPiK

Kolaż zdjęcia i opracowanie: S. Włodarczyk