Rada Miasta na sesji - nadzwyczajnie i online

Miasto z Wizją / 03.12.2020 / Komentarze
Zmiany w budżecie, podatki od nieruchomości oraz obszar i granice aglomeracji Szczecinek

W środę (9 grudnia) na nadzwyczajnej sesji zbierze się Rada Miasta Szczecinka. Sesja odbędzie się w trybie zdalnym.

Radni dokonają zmian w tegorocznym budżecie miasta oraz w wieloletniej prognozie finansowej na lata 2020-2029. Określa tez nowe stawki podatków od nieruchomości. Pisaliśmy o tym w artykule:

W dalszej części obrad Rada podejmie uchwały w sprawie: wydzierżawienia na czas oznaczony nieruchomości stanowiących własność miasta, zmiany uchwały ustalającej wysokość i zasady ustalania oraz rozliczania dotacji celowej dla podmiotów prowadzących żłobki lub kluby dziecięce oraz dziennych opiekunów na terenie miasta, wyznaczenia obszaru i granic aglomeracji Szczecinek oraz zmieni swoją uchwałę z dn. 22 października br. w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia pomiędzy Skarbem Państwa-Generalną Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Szczecinie a Miastem Szczecinek.
Sesja odbędzie się w trybie zdalnym. Początek obrad o godz. 14.