Ratusz nocą jak z bajki Disneya

Miasto z Wizją / 17.05.2016 / Komentarze
Jest przetarg na iluminację siedziby władz miejskich

O tym, że jeszcze w tym roku ratusz otrzyma iluminację świetlną, pisaliśmy kilkakrotnie. Jest to inwestycja niezależna od prowadzonej obecnie przebudowy Placu Wolności i realizować ją będzie firma mająca w dorobku podobne roboty.

Podczas dzisiejszej (poniedziałek 16.05) sesji Rady Miasta radni zdecydowali o zmianach w tegorocznym budżecie Szczecinka. Zdecydowali m.in. o przeznaczeniu kwoty 200 tys. zł właśnie na wykonanie iluminacji siedziby władz miejskich.

Miasto ogłosiło już przetarg mający na celu wyłonienie wykonawcy inwestycji. Nosi on nazwę: "Wykonanie iluminacji budynku Ratusza Miejskiego w Szczecinku". Nasza szacowna budowla otrzyma kilkadziesiąt kolorowych punktów świetlnych.

Roboty powinny ruszyć w lipcu. Miasto założyło ich finalizację na 28 października br. Koszt inwestycji będzie znany po rozstrzygnięciu przetargu.

Tekst: Sławomir Włodarczyk
Foto: Urząd Miasta Szczecinek