Renata Rak odebrała zaświadczenie o wyborze

Miasto z Wizją / 02.02.2016 / Komentarze
Rada Miasta prawie w komplecie

Dziś (wtorek 2.02) w obecności Przewodniczącego Miejskiej Komisji Wyborczej mecenasa Czesława Podkowiaka, Burmistrza Szczecinka Jerzego Hardie-Douglasa oraz sekretarza Urzędu Miasta Romualdy Wójcik wręczono oficjalne zaświadczenie powołania na radną Rady Miasta Szczecinka pani Renacie Rak.

Przypomnijmy: Renata Rak, kandydatka KWW "Łączy nas Miasto" wygrała niedzielne (31 stycznia) wybory uzupełniające w Okręgu Wyborczym nr 2. Przeważającą większością głosów pokonała swoich rywali: Dariusza Siubdzię z KWW "Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego", Pawła Rybaka z KWW "Razem dla Szczecinka" oraz Michała Ponichterę z KWW "Nowoczesna Ryszarda Petru".

Radna Renata Rak złoży ślubowanie na najbliższej sesji Rady Miasta - 18 lutego br.

Tekst: Sławomir Włodarczyk (na podstawie komunikatu Rzecznika Prasowego UM Tomasza Czuka)
Foto: Tomasz Czuk