RMF MAXXX zaprasza do ekologicznego miasteczka

Miasto z Wizją / 05.08.2020 / Komentarze
MAXXX Green Festiwal na placu przed ratuszem w najbliższy weekend

Tegoroczny wakacyjny kalendarz imprez wygląda zdecydowanie inaczej niż w poprzednich latach. Wiele cyklicznych imprez musiało zostać odwołanych z powodu wprowadzenia stanu epidemiologicznego. Nie oznacza to jednak, że w naszym mieście nic się nie będzie działo. Kolejna okazja do wyjścia z domu i wspólnego spędzenia czasu podczas plenerowej imprezy nadarzy się już w nadchodzący weekend.

W sobotę oraz w niedzielę (8-9 sierpnia) na placu przed szczecineckim ratuszem stanie „zielone” festiwalowe miasteczko. Wydarzenie to wpisze się w trwającą właśnie największą ekologiczną trasę filmową tego lata, przebiegającą pod hasłem „MAXXX Green Festiwal” organizowaną przed stację radiową RMF MAXXX.

W sobotę (8.08) na dużym telebimie będziemy mogli obejrzeć o godz. 18.00 Useless [ISL]; Piękna Robota [PL]; Punkt Krytyczny, a o godz. 20.00 - Erin Brockovich [USA], reż. Steven Soderbergh. Natomiast dzień później zobaczymy: o godz. 18.00 - HOME, Ziemia S.O.S. [FRA] oraz o godz. 20.00 - Promised Land [USA].

Ponadto organizatorzy przygotują dla swoich gości  szereg dodatkowych atrakcji. Będzie można m.in. wziąć udział w ekologicznych quizach z nagrodami od RMF MAXXX i sponsorów, podyskutować z twórcami filmów i ekspertami od ekologii, a także skosztować wybornych potraw w Miasteczku Festiwalowym.

Tekst: Marzena Góra