Rozkład jazdy KM na święta Wielkiej Nocy

Miasto z Wizją / 07.04.2020 / Komentarze
Zmiany w kursowaniu autobusów będą niewielkie. Na trasy wyjedzie linia 0

Każdego roku w okresie świątecznym Komunikacja Miejska wprowadza modyfikacje w rozkładach jazdy autobusów. Nie inaczej będzie również i tym razem. Choć podczas tegorocznej Wielkanocy i obowiązującym obecnie niedzielnym rozkładzie – zmiany te będą jedynie „kosmetyczne”.

W Wielki Czwartek, Wielki Piątek oraz w Wielką Sobotę (9-11 kwietnia) autobusy Komunikacji Miejskiej będą kursowały tak jak dotychczas, czyli według niedzielnego rozkładu jazdy.

W pierwszy dzień świąt – w niedzielę, 12 kwietnia – autobusy kursować będą według świątecznego rozkładu jazdy, czyli kursy będą realizowane przez autobusy linii 0.

W drugi dzień świąt – poniedziałek, 13 kwietnia – do godz. 13.00 będą kursowały autobusy linii 0. Po tej godzinie ponownie zacznie obowiązywać niedzielny rozkład jazdy.

Tekst: Marzena Góra

Foto: Sławomir Włodarczyk