Ruszyły zapisy na miejskie półkolonie zimowe

  • Aktualności
Miasto z Wizją / 15.01.2022 / Komentarze
Zajęcia dla dzieci będą organizowane w Szkole Podstawowej nr 1

Uczniowie szczecineckich szkół, którzy tegoroczną zimową przerwę spędzą w mieście, z pewnością nie będą mogli narzekać na nudę i brak zajęć. Przyglądając się licznym propozycjom zachęcającym do aktywnego spędzenia tegorocznych ferii, trzeba przyznać, że jest w czym wybierać.                         

Jedną z propozycji spędzenia ferii jest wzięcie udziału w miejskich półkoloniach zimowych. Odbędą się one na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 im. A. Mickiewicza mieszczącej się przy Placu Wazów 1.

Zajęcia będą odbywały się tu w dniach od 31 stycznia do 11 lutego, od poniedziałku do piątku. W tym czasie dzieci będą miały nie tylko zapewnioną opiekę w godzinach 9.00-15.00, ale także szereg atrakcji. Na wszystkich czekać będą gry i zabawy ruchowe pod opieką wykwalifikowanej kadry, zajęcia świetlicowe (gry, zabawy, zajęcia plastyczne), wyjścia do pływalni oraz wyjście do kina. Dla chętnych możliwe będzie również zapewnienie wyżywienia w postaci obiadu.

Zapisy na miejskie półkolonie ruszają dziś - w piątek (14.01), można ich dokonać drogą elektroniczna poprzez przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia. Więcej szczegółów oraz karta zgłoszenia do pobrania TUTAJ.

Tekst: Marzena Góra